CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS DB M.E. B KISK MEGJEGYZÉS
01550-06253 CSAVAR M6 10 DB 230  
01550-06353 CSAVAR M6 3 DB 272  
01550-06803 CSAVAR M6 2 DB 355 SWIFT RÉGI SZELEPF CSAVARJA
01550-08203 CSAVAR M8 7 DB 272  
01550-08353 CSAVAR M8 10 DB 313  
01551-08253 CSAVAR M8 2 DB 272  
01570-08203 CSAVAR M8 4 DB 304  
01570-10353 CSAVAR M10 10 DB 415  
03142-04129 LEMEZCSAVAR 10 DB 202  
03211-05123 LEMEZCSAVAR 5 DB 151 SWIFT KORMÁNYBURKOLAT, NAPELLENZŐ
03242-05123 LEMEZCSAVAR 4 DB 223 SWIFT BIZT.TÁBLA, RÁDIÓFIÓK, ÜLÉSBORÍTÁS
03542-06163 LEMEZCSAVAR 33 DB 304  
08113-62060 CSAPÁGY. 3 db 4154 SAMURAI VÁLTÓCSAPÁGY
08123-62047 CSAPÁGY 1 db 3512 SWIFT H. KERÉKCSAPÁGY (?)
08310-00123 ANYA M12 9 DB 253 SWIFT LENG.CSILL FELSŐ ANYA
08310-12103 ANYA 1 DB 202 SW H. LENGŐKAR BELSŐ ANYA, VÁLTÓKULISSZA, MOTORTARTÓ BAK
08310-12126 ANYA M12 1 DB 253  
08314M41166 ANYA KORONÁS 3 DB 464 MARUTI H. KERÉKAGY
08316-10053 ANYA M5 2 DB 253  
08316-10063 ANYA M6 18 DB 247 SWIFT SOKMINDEN
08316-10083 ANYA M8X1 4 DB 263 SWIFT SOKMINDEN
08316-10123 ANYA M12 11 DB 256 SWIFT SOKMINDEN
08321-01123 ALÁTÉT 4 DB 214 SWIFT GÁTLÓ FELSŐ ANYA ALÁ
08321-21063 ALÁTÉT 1 DB 214 OLAJTEKNŐ CSAVAROKHOZ
09100-10124 CSAVAR M10X75 2 DB 292 SWIFT H. CSONK ALSÓ CSAVAR
09100-10222 CSAVAR M10X50 2 DB 406 SWIFT E. CSONK ALSÓ CSAVAR
09103-06084 CSAVAR M6X25 1 DB 252 SWIFT OLAJPUMPA
09108-06100 TŐCSAVAR M6/8 DíSZRÁCS 32 DB 384 SWIFT DÍSZRÁCS DUPLA TŐCSAVAR RÉGI
09108-06122 TŐCSAVAR M6/8 DíSZRÁCS 2 DB 718 SWIFT DÍSZRÁCS DUPLA TŐCSAVAR ÚJ
09108-10107 TŐCSAVAR M10 7 DB 406 SWIFT MOTORTARTÓ BAK
09117-06061 CSAVAR 6 DB 304 SWIFT OLAJTEKNŐCSAVAR
09117-10051 CSAVAR M10X42 13 DB 486 SWIFT H. GÁTLÓ ALJÁT SZORÍTÓ
09117-12006 CSAVAR M12 4 DB 486 SWIFT ELSŐ FÉKNYEREGRÖGZÍTŐ
09119-12006 KERÉKTŐCSAVAR 7 DB 272  
09125-05073 CSAVAR M5X10 1 DB 223 SWIFT 3A OLDALABLAK FURATÁBA
09128-06065 CSAVAR M6X12 2 DB 202 SWIFT SÁRVÉDŐ, MOTORTETŐZSANÉR
09136-05034 LEMEZCSAVAR 1 DB 223 SWIFT DOBBEÉT
09136-05046 CSAVAR M5X16 2 DB 244 SEDAN H. SÁRFOGÓ
09136-05057 LEMEZCSAVAR 2 DB 253 SWIFT E. LÖKH. HÁTSÓ SARKA
09137-08011 LENGŐKARCSAVAR 12 DB 342 SWIFT ZÁRÜTKÖZŐ
09141-18003 M18X1.5X13 FÉLTENGELY ANYA 1 DB 499 MARUTI FÉLTENGELYANYA
09148-06007 PATENT/AJTÓKÖNYÖKLÖ/ 7 DB 163 MŰANYAG ANYA LEMEZCSAVARHOZ
09148-06011 ANYA 9 DB 223 MŰANYAG ANYA LEMEZCSAVARHOZ
09159-06077 ANYA M6 4 DB 244 SWIFT OLAJTEKNŐ
09159-08083 ANYA M8 1 DB 436 SWIFT STABBEKÖTŐ, KIPUFOGÓ
09159-10016 ANYA 10MM 12 DB 263 SWIFT KIPUFOGÓ TŐCSAVARRA
09159-10048 ANYA M10 5 DB 263 SWIFT E. LENGŐKAR CSONK ALSÓ CSAVARRA
09159-16014 ANYA M14 5 DB 678 SWIFT CSOPORTTENGELY VÉGÉRE
09159-16019 ANYA M14 11 DB 588 SWIFT ELSŐ LENGŐKAR BELSŐ CSAVARRA
09159-20009 ANYA M16 4 db 1177 SWIFT 1.6 NYELESTENGELY VÉGÉRE
09159M12042 KERÉKANYA 4 DB 148 ALTO KERÉKANYA
09160-16042 ALÁTÉT LENGŐKARHOZ 2 DB 272 SWIFT ELSŐ LENGŐKAR BELSŐ CSAVARRA
09160-33003 ALÁTÉT 1 DB 588 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09160-33004 ALÁTÉT 1 DB 588 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09160-33005 ALÁTÉT 1 DB 588 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09160-35002 ALÁTÉT 35X46X1 2 DB 374 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09160-35003 ALÁTÉT 35X46X1.1 2 DB 468 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09160-35015 ALÁTÉT 2 DB 829 VITARA DIFF HÉZAGOLÓ
09161-04008 DISZRÁCS RÖGZITÖ/GUMI/ 4X12X2 74 DB 244 SWIFT ELSŐ LÖKHÁRÍTÓ
09165-10002 ALÁTÉT 6 DB 436 SWIFT STABBEKÖTŐRE
09168-06023 TÖMíTÉS 5.8X13X1.2 5 DB 244 VITARA, JIMNY ÁTERESZTŐ CSAVAR ALÁ
09169-14008 ALÁTÉT 3 DB 365 SWIFT STABBEKÖTŐRE
09170-33421-040 TARTÓ 1 DB 374 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09170-33421-045 TARTÓ 1 DB 374 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09170-33421-050 TARTÓ 1 DB 374 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09181-33001 ALÁTÉT 1 DB 432 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09181-33002 ALÁTÉT 1 DB 432 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09181-33003 ALÁTÉT 1 DB 432 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09181-33004 ALÁTÉT 1 DB 432 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09181-33005 ALÁTÉT 2 DB 432 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09181-33006 ALÁTÉT 1 DB 432 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09181-33007 ALÁTÉT 1 DB 432 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09181-33008 ALÁTÉT 1 DB 432 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09181-33009 ALÁTÉT 1 DB 432 CSOPORTTENGELY HÉZAGOLÓ
09181-35101 ALÁTÉT 2 DB 198 VITARA DIFF HÉZAGOLÓ
09181-35117 ALÁTÉT 2 DB 319 VITARA DIFF HÉZAGOLÓ
09205-05007 CSAPSZEG 7 DB 338 SWIFT DIFF. CSAPSZEG
09246-16010 OLAJLEERESZTŐ CSAVAR 3 DB 950 SWIFT VÁLTÓ
09262-20005 CSAPÁGY 2 DB 7543 VITARA NYELESTENGELY
09262-35012 CSAPÁGY 6 db 7560 MARUTI ELSŐ KERÉKAGY
09262-35032 CSAPÁGY 6 DB 8640 MARUTI ELSŐ KERÉKAGY
09262-35051 CSAPÁGY 1 DB 7802 VITARA NYELESTENGELY
09263-10015 CSAPÁGY 10X14X10 1 DB 2114 SWIFT KORMÁNYOSZLOPTENGELY
09263-25053 CSAPÁGY 25X30X23.8 1 db 3475 SWIFT NYELESTENGELY KOSÁR
09263-40006 CSAPÁGY 40X47X30 1 db 6128 VITARA VÁLTÓCSPÁGY
09267-40001 CSAPÁGY 40X72X36 1 db 17585 SWIFT E. CSAPÁGY, 16, GTI
09280-08009 O GYŰRŰ 2 DB 163 MARUTI VÁLTÓRUDAZAT
09280-12014 O GYŰRŰ D:3,ID:12 9 DB 258 SWIFT VÁLTÓRUDAZAT
09282-08001 SZIMERING 4 DB 415 SWIFT KM KIHAJTÁS
09283-15002 SZIMERING 1 DB 566 SWIFT KORMÁNYMŰ
09283-34010 SZIMMERRING 34X53X8 2 db 1313 SWIFT 4WD KARDÁN
09283-35036 SZIMERING 4 DB 3370 MARUTI FÉLTENGELY
09283-40021 SZIMMERRING 40X54X10 1 db 2160 VITARA VÁLTÓ
09283-40027 SZIMERING 3 DB 1757 VITARA VÁLTÓ
09283-45011 SZIMMERRING 2 DB 2971 VITARA VÁLTÓ
09283-68002 SZIMERING /HÁTSÓ/SUZ 2 db 5404 SWIFT FŐTENGELY HÁTSÓ
09289-07007 SZIMERING 16 db 1000 SZELEPSZÁR SZIMM
09300-16009 PERSELY 1 DB 758 KUPLUNGTENGELY FELSŐ
09300-16010 PERSELY 3 DB 870 KUPLUNGTENGELY ALSÓ
09319-10030 SZILENT 1 DB 1457 MARUTI LENGŐKAR BELSŐ
09319-12047 SZILENT 2 DB 4361 VITARA H. KITÁMASZTÓ
09321-10023 GUMI 1 db 406 VITARA MOTORTETŐ ÜTKÖZŐ
09380-19004 ZÉGERGYŰRŰ 6 DB 436 SWIFT NYELEST. VÉGÉRE
09381-68001 ZÉGERGYŰRŰ 1 DB 922 SWIFT ELSŐ KERÉKCSAPÁGYHOZ
09381-72002 ALÁTÉT 4 DB 1072 SWIFT ELSŐ KERÉKCSAPÁGYHOZ 1.6, GTI
09383-13001 E-GYŰRŰ 11 DB 257 FÉKCSŐRÖGZÍTŐ, CARRY, VITARA
09383-13003 GYŰRŰ 5 DB 257 FÉKCSŐRÖGZÍTŐ, WR+, VITARA
09403-04401 BILINCS 6 DB 196 MOTORTÉRBOVDEN PATENTJE
09409-06306 PATENT /H. VÉSZHÁRITÓHOZ/ 10 DB 192 SEDAN H. LÖKHÁRÍTÓ FELSŐ VÉGÉRE
09409-06310-5EH PATENT SZÜRKE 2 DB 263 SEDAN TETŐKÁRPIT HÁTULJÁHOZ
09409-07019-5PK PATENT 2 DB 244 IGNIS SZÉLVÉDŐ ELŐTT MŰANYAG
09409-08320 PATENT 17 db 230 SWIFT AJTÓ ÉS OLDALKÁRPIT PATENT
09409-10304 PATENT 3 DB 157 MARUTI E. LÖKHÁRÍTÓ
09471-12135 ÉGŐ /KAPCSOLÓ FEHÉR/ 3 DB 1068 SWIFT KAPCSOLÓHOZ
09471-12151 IZZÓ HB3 12V 60W 2 DB 1404 HB3 IZZÓ
09471-12191 IZZÓ VITARA, GR VITARA, LIANA 5 DB 1092 21W FOGLALAT NÉLKÜL
09481-30203 FŐBIZTOSíTÉK 30A 9 DB 887 LÁBAS
09481-50203 FŐBIZTOSÍTÉK 50A 13 DB 887 LÁBAS
09481-60202 FŐBIZTOSITÉK 60A 7 DB 964 LÁBAS
09482-BPR5E-S GYERTYA 3 DB 751  
09482-BPR6E-S11 GYERTYA BPR6ES-11 3 DB 953  
09482-FR7DC GYéJTÓGYERTYA 2 DB 654  
09482-YR7DE GYERTYA 16 DB 1399  
09502-10085 CSAVAR M10X85 4 DB 220  
09509-10004 CSAVAR M10X40 8 DB 122 WR+ ELSŐ CSONK
11119-60B01 CSAVAR HENGERFEJ 7 DB 420 SWIFT 1.0
11119-82000 CSAVAR HENGERFEJ 11 DB 1052 SWIFT 1.3 404640 VÁZSZÁMIG
11141-78403 TÖMÍTÉS HENGERFEJ 1 DB 7028 MARUTI
11162-71C10 O-GYŰRŰ OSZTÓFEJHÁZ ALÁ 1 DB 547 16v MOTOROK
11170-51G01 SZELEPFEDÉL 1 DB 40867 SWIFT 1.3 404641 VÁZSZÁMTÓL
11179-73G00 GYERTYATÖMíTÉS 4 DB 1327 ALTO
11180M78101 TÖMÍTÉS SZELEPF.CSAVAR ALÁ 6 DB 298 MARUTI
11189-62C00 TÖMíTÉS SZELEPFEDÉL 3 db 2627 MARUTI
11189-75F01 TÖMíTÉS SZELEPFEDÉL 1 DB 3589 MARUTI
11349-85C00 TÖMÍTÉS FŐT.HÁTSÓ SZIMM.HÁZ 2 DB 268 VITARA
11399-73010 TÖMíTÉS VEZÉRLÉS 1 db 2909 MARUTI
11407-63B00 VEZÉRMŰSZíJ 1 DB 7853 SWIFT 1.3
11510-71C10 OLAJTEKNŐ 1 DB 15499 SWIFT 1.3-1.6
11510-83E01 OLAJTEJNŐ 1 DB 21430 WR+
11610-60A01 MOTORTARTÓ BAK 1 db 10608 VITARA ELSŐ
11610-60E21 MOTORTARTÓ BAK 1 DB 16604 SWIFT 1.0 AUTOMATA JOBB
11710-63B10 MOTORTARTÓ BAK 1 DB 4319 SWIFT 1.3 HÁTSÓ
11741-60A01 MOTORTARTÓ BAK 1 db 7358 VITARA HÁTSÓ
11750-60B11 MOTORTARTÓ FÜL 1 db 1475 SWIFT HÁTSÓ
12100-61811-0B0 DUGATTYÚ 2 DB 11862 SW 1.0 STD 1 HENGER!
12100-61812-0B0 DUGATTYÚ 3 DB 10336 SW 1.0 STD 1 HENGER!
12100-61850-0A0 DUGATTYÚ 1 DB 12247 SW 1.6 STD 1 HENGER!
12100-61850-0B0 DUGATTYÚ 1 DB 12247 SW 1.6 STD 1 HENGER!
12100-82810 HAJTÓKAR CSAPÁGY 4 DB 3360 SWIFT 1.0-1.3
12140-63E50 DUGATTYÚGYŰRŰ 2 GR 9293 SWIFT 1.0-1.3 STD 1 HENGER!
12151-82000 DUGATTYU CSAPSZEG 1 DB 540 SW 1.0 1.3
12181-78401-025 HAJTÓKARCSAPÁGY 2 DB 2033 ALTO 0.25
12611M78400 ÉKSZÍJTÁRCSA FŐTENGELY 1 db 38777 MARUTI
12761-60A00 VEZÉRMŰSZÍJ 4 db 7072 VITARA 1.6
12761-60E00 VEZÉRMŰSZÍJ 1 DB 6762 SWIFT 1.0
12761-78400 VEZÉRMŰSZÍJ 1 db 6720 MARUTI
12771-85FA0 LÁNCVEZETŐ 1 DB 3385 VITARA
12772-85FA0 LÁNCCSILLAPíTÓ 1 DB 2753 VITARA
12773-85FA0 LÁNCVEZETŐ 1 DB 3395 VITARA
12911-82010 SZELEP SZíVÓ 2 db 3874 SWIFT 1.3
12915-82062 SZELEP KIPUFOGÓ 2 db 6785 SWIFT 1.3
13119-57B00 TÖMíTÉS SZíVÓSOR 1 DB 2550 SW 1.3 16v
13119-60B00 TÖMíTÉS SZíVÓSOR 5 DB 2286 SW 1.0
13119-63B00 TÖMíTÉS SZíVÓSOR 1 DB 2130 SW 1.3 16v
13125-60B00 TÖMíTÉS KARBURÁTORTALP 4 DB 268 SWIFT KARBURÁTOROS
13250-782T0 FLOAT SET 1 db 5040 ???
13251-78B00 TÖMíTÉS 1 DB 673  
13280-60B30 VÁKUMDOB 1 db 28002 SWIFT SZERVÓS, KARBIS, NÉMET
13420-50G00 FOLYTÓSZELEP HELYZET ÉRZÉKELÓ 1 db 41576 SWIFT 1.0, 1.3
13421-50G10 TÖMíTÉS INJEKTORTALP 1 DB 760 SWIFT 1.0, 1.3
13421-60B00 TÖMíTÉS INJEKTORTALP 4 DB 496 SWIFT 1.0, 1.3
13421-60E00 TÖMíTÉS INJEKTORTALP 5 DB 550 SWIFT 1.0, 1.3
13431-60B00 TÖMíTÉS INJEKTORHÁZ 2 DB 718 SWIFT 1.0, 1.3
13450-50810 FUEL INJEKTOR 2 DB 6451  
13455-60B01 CSAVAR 1 DB 329  
13650-50G01 HŐFOKJELADÓ 1 DB 11194  
13650-71C00 JELADÓ LEVEGŐ HŐMÉRSÉKLET 2 db 11086  
13700-50G00 SZŰRŐ 1 DB 22174  
13700-60EAO LÉGSZŰRŐ KPL. 1 DB 17704  
13760-63E01 REZONÁTOR 1 DB 5908  
13780-54E00 LÉGSZŰRŐ 3 DB 9370  
13780-60G00 LÉGSZŰRŐ 1 DB 6420 BALENO
13780-61A00 LÉGSZŰRŐ 3 db 7264 VITARA
13780-62B00 LÉGSZŰRŐ 2 DB 7264 SWIFT KARBURÁTOROS
13780-82000 LÉGSZŰRŐ 7 DB 4446 SWIFT ->89
13780M78110 LÉGSZŰRŐ 1 DB 1439 MARUTI
13879-81050 TÖMíTÉS LÉGSZ. ALÁ 1 DB 382  
14140-52G00 TÖMíTÉS KIP. SOR SW 1.3 16V 2 DB 3589  
14140-78100 TÖMíTÉS KIP. SOR MARUTI 4 DB 835  
14141-60B01 TÖMíTÉS KIP. SOR SW 1.3 2 DB 1650  
14182-64B03 Y-TÖMíTÉS SW 1.6 1 DB 1356  
14183-75FC0 TÖMíTŐGYŰRŰ 1 DB 2471  
14260-66E00 CSŐ 1 DB 26258  
15318-73001 AC BAKELIT 1 db 913  
15410-62G00 SZŰRŐ 5 DB 7334  
15412-67G00 Ő.A. SZŰRŐ 1 DB 6667  
15710-60B50 BEFECSKENDEZŐ SZELEP 3 DB 58188  
15711-60BT0 BEFECSKENDEZŐ FEJ GUMIGYŐRŐ SZ 1 db 3775  
15851-60B00 SZELEP 3 DB 966  
15930-84300 ŐZEMANYAG SZŰRŐ 1 db 4066  
16114-78E01 SZIMERING OPUMPA VITARA 1 DB 1955  
16119-60A05 TÖMíTÉS OLAJPUMPA SW 2 DB 1592  
16119-82011 TÖMíTÉS OPUMPÁHOZ SW 2 DB 1072  
16119-82012 TÖMíTÉS OLAJPUMPA SW 2 DB 1087  
165/60R14 PIRELLI 2 DB 23359  
165/65R14 CEAT GUMI 4 DB 12960  
16920-60B05 OLAJBEÖNTŐ SAPKA 1 DB 2176  
16920-83G00 OLAJBEÖNTŐ SAPKA 1 DB 2176  
17559-73000-H17 TÖMíTÉS VíZCSŐ 1 DB 118  
17569-82001-H17 TÖMíTÉS TERMOSZTÁT 6 DB 205  
17600-82810 TERMOSZTÁT MARUTI 1 DB 1526  
17600-85811 THERMOSTAT,HÖFOK,82żC /RÉGI TI 2 DB 4417  
17670-50G10 THERMOSTAT WATER 88 C 1 db 4612  
17670-85C10 TERMOSZTÁT VITARA 1 db 2486  
17680-50F10 HŐPATRON 1 db 8219  
17680-84201 HŐKAPCSOLÓ 1 DB 4234  
17699-60B02 TÖMíTÉS TERMOSZTÁTHÁZ 5 DB 476  
17840-63B01 PIPE COMP,WATER INTAKE,NO.1 1 db 7160  
17852-60B10 HOSE,RADIATOR INLET 1 DB 1289  
17852-83E10 CSŐ 1 DB 1144  
17858-86501 SZELEP ŐZEMANYAGTARTÁLYHOZ 1 DB 991  
17871-60B10 CSŐ 1 DB 756  
17871-83E10 CSŐ 1 DB 874  
17872-63B40 CSŐ 1 DB 808  
17878-83E00 GUMIBAK 1 DB 192  
17879-83E00 RÖGZíTŐ GUMI 1 DB 163  
17921-60B00 ARM,GENERATOR ADJ 1 db 1692  
17931-86G00 KIEGYENLíTŐ TARTÁLY 1 DB 2376  
17933-60B00 KIEGY.SAPKA TÖMíTÉS 3 DB 344  
18117-52G00 SZELEP 1 DB 15880  
18117-60B10 SZELEP ISC 1 DB 7030  
18118-58B00 SZELEP 1 DB 2710  
18118-86500 VALVE,PCV 1 db 3017  
18133-81150 SZŐRŐ NYOMÁSÉRZÉKELŐHÖZ 1 db 2894  
18137-83E11 SZELEP ISC 1 DB 60596  
18213-79GA1 SZENZOR OXYGÉN 1 DB 45564  
18500-60810 SZIVÓCSŐNYOMÁS ÉRZÉKELŐ 3 DB 49694  
22100-57B10 SZERKEZET 1 DB 42751  
22100-84310 KUPLUNG SZERKEZET /MARUTI/ 1 db 19514  
22400-60AV0 TÁRCSA 1 DB 36641  
224432A000 O GYŰRŰ 1 DB 1501  
23161-58002 KINYOMÓCSAPÁGY /MARUTI/ 2 db 1592  
23710-60A01 CABLE ASSY,CLUTCH 1 db 4117  
23710-60A11 KUPLUNGKÖTÉL 1 DB 7214  
23710-83E40 KUPLUNGBOVDEN 1 DB 4510  
24114-70C00 GEAR,INPUT SHAFT 5TH 1 db 18556  
24151-73B01 NYELESTENGELY SZIMERING /SUZUK 2 DB 1200  
24311-63B00 FOGASKERÉK 1-ES FOKOZAT 1.0-1. 1 DB 19788  
24321-83E00 GEAR,COUNTERSHAFT 2N 1 DB 18176  
24420-70C01 HUB ASSY,5TH SPEED SYNC 1 db 19063  
24431-60G00 RING,1ST GEAR SYNC 1 DB 4546  
24431-83001 SZINKRONGYŐRŐ 2-ES FOKOZAT VIT 3 db 11170  
24441-60B00 RUGÓ 6 DB 305  
24443-60B50 RUGÓ 5TH SPEED SYNC 3 DB 305  
24471-60B00 KULCS 3 DB 420  
24473-60B20 KULCS 3 DB 479  
24473-70C00 KULCS 3 DB 451  
24560-63B00 GEAR,REVERSE IDLER 1 db 12521  
24728-65G00 CSAVAR M6 16 DB 311  
24741-75102 NYELESTENGELY FEDÉL 2 db 2213  
24752-61A00 TÖMíTÉS AT VÁLTÓ 1 DB 4493  
24761-50A00 GUMIGYŐRŐ ALSÓ FEDÉLHEZ VÁLTÓ 1 DB 168  
24780-62BT0 TÖMíTÉS SZETT AT VÁLTÓ SW 1 DB 12791  
25510-60B01 SHAFT COMP,GEAR SHF 1 db 4018  
25517-60B01 SIMMERING 3 DB 1728  
25521-78500 VÁLTÓKULISSZA LEMEZ MARUTI 1 db 5807  
25531-60B01 SEBESSÉGVÁLTÓ ALKATRÉSZ 1 DB 2201  
25541-60A03 EMELŐRéD 2 db 2225  
25570-60B50 TARTÓ 1 DB 3480  
25571-60E50 TARTÓ 1 DB 1930  
25571M78502 SHAFT, GEAR SHIFT ARM 1 db 1310  
25575-60B50 TARTÓLEMEZ 1 DB 233  
27200-83812 KARDÁNKERESZT 2 DB 12425  
27351-64B20 TENGELY 1 DB 2802  
27355-77E00 SHAFT DIFFERENTIAL 2 db 3350  
27375-60A00 ANYA 3 DB 571  
27611-72C00 SEAL,DIFF SIDE OIL 2 db 1776  
27611-82300 SZIMMERING 5 DB 1801  
27800-62B02 SHAFT ASSY,DRIVE INTERMEDIATE 1 db 76957  
27831-63B20 CSAPÁGY 1 DB 15143  
27841-63B00 SZIMERING FÉLTENGELY BAK /JOBB 2 db 1248  
27842-63B00 SZIMERING FÉLTENGELY BAK /JOBB 2 db 3173  
28110-60E20 LEVER,GEAR SHF CONT 1 db 6697  
28113-83E00-5PK SEBESSÉGVÁLTÓ GOMB 1 DB 2746  
28136-63E00-5FE BOOT,GEAR SHF LEVER NO,2(BRACK 1 db 2098  
31220-51A10 SWITCH ASSY(ASB) 1 db 12295  
31220-84010 ÖNINDITO BEHUZOTEKERCS 1 db 10789  
31320-82010 CLUTCH ASM,STARTER 1 db 8388  
33100-70E10 ELOSZTÓ 1 DB 131526  
33140-60B50 HALL JELADÓ 1 db 15875  
33220-50G02 SZÖGHELYZETÉRZÉKELŐ 1 DB 16265  
33261-73010 KONDENZATOR 2 db 1157  
33310-70B50 ROTOR 1 db 2990  
33310-82010 ROTOR 2 db 1168  
33340-60B41 HUZAL 1 DB 3864  
33610-77E61 AKKUMULÁTOR 2 DB 43826  
33610-821B0 AKKUMULÁTOR 12V, 45AH 1 DB 14399  
33705-60E00 KÁBELKÖTEG 1 DB 11936  
33710-60B10 CORD COMP,HIGH TENSION 1 DB 3654  
33730-60G20 KÁBEL 1 DB 4706  
33730-80E00 CORD,HIGH TENSION NO 2 DB 2746  
33740-80E00 CORD,HIGH TENSION NO 2 DB 2554  
33760-60G20 KÁBEL 3 DB 4706  
34100-60EA0 MŰSZEREGYSÉG 1 DB 48096  
34120-66E21 KM ÓRA 1 DB 20533  
34155-50E10 CIRCUIT,HEAT WARNING 1 DB 5946  
34171-83E00 IZZÓ 9 DB 298  
34171-83E10 IZZÓ 10 DB 298  
34172-50E10 FOGLALAT /M�SZERFALÜVEGHEZ/ 6 DB 308  
34174-82100 FOGLALAT 1 DB 662  
34175-50A20 ALJZAT IZZÓ 1 DB 720  
34175-78900 FOGLALAT 3 DB 662  
34220-79E00 KM ÓRA 1 DB 114614  
34320-84000 MŰSZER 1 db 12988  
34600-60E10 IDÖMÉRÖ ÓRA 1 DB 26166  
34600-77E00 ÓRA 2 DB 23438  
34850-14F00 HŐFOKJELADÓ 1 DB 8784  
34850-50A00 HŐKAPCSOLÓ 1 db 5807  
34910-61B20 KM.SPIRÁL/SUZUKI/ SF 413 1 db 6264  
35100-60A80 FÉNYSZÓRÓ VITARA J 1 DB 106391  
35121-60B41 RHD FÉNYSZÓRÓ 1 db 20202  
35121-61B11 FÉNYSZÓRÓ 1 DB 34489  
35121-84E10 FÉNYSZÓRÓ 1 DB 39744  
35160-83E00 FÉNYSZÓRÓÁLLíTÓ MOTOR 1 DB 11710  
35179-82060 FEDÉL 1 DB 1342  
35321-61B11 FÉNYSZÓRÓ 1 DB 34489  
35321-80E00 ELSŐ FÉNYSZORO /UNIT,HEADLAMP, 1 DB 20461  
35500-74F50 LÁMPA 1 DB 23248  
35601-60B01 LAMP ASSY,FR TURN SIGNAL 1 db 3851  
35601-81020 IRÁNYJELZÖ LÁMPA /JOBB/MARUTI 1 db 4517  
35604M84400 HÁTSÓ LÁMPA 1 DB 22484  
35612-60B10 IRÁNYJELZÖ  BURA /JOBB/ 1 DB 1200  
35618-80E00 KÁBEL 3 DB 2826  
35632-60B10 IRÁNYJELZÖ BURA //BAL/ 2 db 1194  
35650-60B10 HÁTSÓ LÁMPA /JOBB/RÉGI 1 db 20268  
35650-60B50 HÁTSÓ LÁMPA JOBB /UJ TIP/ 1 DB 19200  
35650-60G01 HÁTSÓ LÁMPA 1 db 22124  
35653-84000 TÖMíTÉS H. LÁMPA MARUTI 2 db 2981  
35655-60E30 LÁMPA 1 DB 3911  
35670-60B10 HÁTSÓ LÁMPA BH. SWIFT /RÉGI TI 2 db 20268  
35810-68D00 HÁTSÓ KÖDLÁMPA 1 DB 37015  
35810-85C00 H. PÓTFÉKLÁMPA VITARA 1 DB 18046  
35910-60E12 LÁMPA RENDSZÁMVILÁGíTÁS 1 DB 6785  
35910-85C00 RENDSZÁMVILÁGITÁS 1 db 5502  
35917-60B01 FEDÉL 1 DB 858  
35918-60E00 RENDSZÁMLÁPA FOGLALAT 1 db 1645  
35970-86G00 PRIZMA 1 DB 6883  
36115-60E60 ELSÖ HELYZETJELZÖ /JOBB/ 1 DB 4326  
36115-80E00 HELYZETJELZŐ LÁMPA 1 DB 4141  
36118-60B30 HELYZETJELZÖ LÁMPA FOGLALAT 1 DB 914  
36119-80E00 TARTÓ 2 DB 311  
36139-60B10 HELYZEJELZÖ TARTÓ  /BAL/ 3 DB 400  
36212-56B00 LÁMPA 1 DB 1872  
36240-60B00-5NE BELSŐ VILÁGITÁS FEDÉL 2 DB 366  
36250-60B00 TOLATÓ LÁMPA 1 db 8792  
36255-63G21 LÁMPA 1 DB 19230  
36266-70C20 TÖMíTÉS SEDAN BELSŐ H. LÁMPA 4 db 629  
36275-63G21 LÁMPA 1 DB 27028  
36430-82010 OLDALIRÁNYJELZÖ /BAL/MARUTI/ 1 db 2327  
36690-83E50 KÁBEL 1 DB 22781  
36740-80E00 RELÉ DOBOZ 2 DB 960  
36903-80E20 KÁBEL 1 DB 15178  
36930-82000 ZAJCSILLAPITÓ 3 DB 167  
37101-84860 LOCK SET,STEERING 1 db 16610  
37101-84870-291 LOCK SET 1 db 17200  
37102-84881-5PK ZÁR KLT. 2 DB 80374  
37152-60B00 CSAVAR GYéJTÁSKAPCSOLÓ 6 DB 284  
37180-64G00 TÁVIRÁNYíTÓ 1 db 14927  
37270-76F10 KÖDLÁMPAKAPCSOLÓ 1 DB 7751  
37270-83E10 KÖDLÁMPAKAPCSOLÓ 1 DB 1990  
37280-83E00 KÖDLÁMPAKAPCSOLÓ 2 DB 2224  
37370-61B00 KAPCSOLÓ ABLAKT. HÁTSÓ 2 DB 8105  
37380-61B00 KAPCSOLÓ ABLAKT H 1 DB 6969  
37400-60ED0 KORMÁNYKAPCSOLÓ 1 DB 91598  
37400-61A21 KORMÁNYKAPCSOLÓ 1 DB 19747  
37430-83E00 KAPCSOLÓ ELAK.J 2 DB 3341  
37610-78003 TOLATÓKAPCSOLÓ 1 db 2075  
37610-83001 TOLATÓKAPCSOLÓ 1 db 3070  
37610-84100 TOLATÓKAPCSOLÓ 1 db 2327  
37740-60D10 FÉKLÁMPA KAPCSOLÓ 2 DB 1367  
37740-66010 FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ 1 db 1362  
37860-60E00 SWITCH REAR DEFOGGER 1 db 5225  
37860-60E20 KÖDLÁMPA KAPCSOLÓ 1 DB 9029  
38101-60E00 ABLAKTÖRLŐ MOTOR/ELSŐ/ 3 db 41192  
38274-62B00 PORVÉDÖ 1 DB 319  
38310-84050 ABLAKTÖRLŐKAR 1 DB 7560  
38315-60B00 H.ABLAKTÖRLÖ KAR BORITÁS 4 DB 364  
38340-50F00 ABLAKTÖRLŐ LAPÁT 1 DB 6908  
38340-54G50 ABLAKTÖRLŐ LAPÁT 1 DB 6071  
38340-80E00 ABLAKTÖRLŐLAPÁT 1 DB 3367  
38346-56B00 ABLAKTÖRLŐ GUMI 1 db 1073  
38346-61A00 ABLAKTÖRLÖ GUMI /HÁTSÓ/ 3 DB 1661  
38402-83E00 KUPAK 1 DB 822  
38402-86G00 BEÖNTŐ + KUPAK 1 DB 1223  
38410-83E00 PUMPA 1 DB 5155  
38450-86G00 TARTÁLY 1 DB 6118  
38453-75000 CSTLAKOZÓ 2 DB 588  
38454-86G00 TŐMíTÉS 1 DB 230  
38496-61A00 CSÖTOLDÓ SZELEP 1 DB 178  
38610-83E00 INDEXRELÉ 1 DB 1900  
38811-60B00 ABLAKTÖRLŐ MOTOR /HÁTSÓ 3D/ 1 DB 17566  
38811-61A00 MOTOR 1 DB 19591  
38811-84000 MOTOR 1 DB 19591  
38813-60B00 LINK ASSY,REAR WIPER 1 db 4864  
38821-61E00 KAR 1 DB 7264  
38821-83E00 KAR 1 DB 4814  
38835-60B00 H.ABLAKMOSÓ PIPA CSÖ 3 DB 308  
38839-82000 GUMIGYŐRŐ/VEZETÉKVÉDÖ/ 4 db 1321  
38841-62B02 H.ABLAKMOSÓ FUVÓKA 1 DB 2386  
38843-61A01 H.ABLAKMOSÓ FUVÓKA ALÁTÉT